Radca Prawny Jakub Tarkowski właściciel JT Kancelaria Prawna wpisany jest na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Opolu pod nr OP – 933/2010.

Kancelaria prowadzona przez Radcę Prawnego Jakuba Tarkowskiego już od 4 lat świadczy usługi zarówno dla przedsiębiorców i osób fizycznych. W ramach świadczonych usług JT Kancelaria Prawna współpracuje z doradcami podatkowymi, notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi.

Kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym i cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa kontraktów i windykacji należności. Kancelaria z powodzeniem uczestniczyła w obsłudze projektów gospodarczych, w tym tworzenia struktur franczyzowych.

W sferze specjalizacji Radcy Prawnego Jakuba Tarkowskiego znajduje się także prawo rodzinne ze szczególnym uwzględnieniem relacji majątkowych małżonków, planowania spadkowego, jak również zagadnienia związane z mobbingiem, dochodzeniem roszczeń pracowniczych oraz roszczeń związanych z naruszeniem dóbr osobistych.

W relacjach z klientami hołdujemy takim zasadom jak profesjonalizm, rzetelność i uczciwość.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!!!